Op dit forum blijkt er nog de nodige onduidelijkheid te bestaan wat betreft het navigeren naar een coördinaat in WGS84 formaat. Dit formaat wordt vaak gebruikt bij geocaching en lokaties zonder postcode.
In mijn vorige auto gebruikte ik een mobiele TomTom maar bij de TomTom in de RLink gaat het invoeren net iets anders. Na enig gepuzzel ben ik erachter gekomen hoe je alles goed kan invoeren.
Zet eerst bij de instellingen van de RLink zelf eenmalig de aanduiding van lengte- en breedtegraad op MINUTEN. Missxchien niet echt noodzakelijk maar op deze wijze werkt het wel goed bij mij.
Ga dan naar het menu navigatie - navigeer naar - lengte- en breedtegraad.
Op het scherm staat het N(oord) coördinaat van de plek waar de auto nu staat. Dat is net iets anders dan het WGS84 formaat.
Wis dit coördinaat met de wistoets.
Gebruik NIET het pijltje omhoog zoals dat met de mobiele TomTom wél kan.
Wil je bijvoorbeeld naar N52°05.440’ E5°07.279’, voer dan het gehele Noord coordinaat precies zo in: N52°05.440’ en druk op OK
Hierna verschijnt het Oost coördinaat, aangeduid met een E van East.
Wis ook dit gehele coördinaat en voer het East coördinaat precies zo in: E5°07.279’
Een punt of apostrof op een verkeerde plek geeft een foutief coördinaat.
Dat was het. Ik hoop met dit bericht te bereiken dat iemand er wat aan heeft.
coördinaten invoeren
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 0 Reacties
- 175 Weergaves
-
Laatste bericht door Remo