Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Forumregels • Iedereen die hier een klacht post, doet dat geheel voor eigen naam en rekening.
• Zorg dat je je klacht kan onderbouwen met bewijsmateriaal.
• 'Beklaagden' hebben de mogelijkheid te reageren; doch wij praktiseren hier niet actief in
• Het geven van meningen ten aanzien van klachten blijft natuurlijk onder de vrijheid van meningsuiting vallen, zolang het maar onderdeel blijft uitmaken van een serieuze discussie.
ABR schreef: Wij houden u uiteraard op de hoogte zo gauw er nieuws is.
Nooit meer wat van je vernomen, en dan vervolgens
ABR schreef:Veel geblaat maar weinig wol op dit forum.
sorry...?? Er zijn toch diverse lieden alhier die behoorlijk hebben bijgedragen aan vergaren en bewaren van gegevens, en de posting van de admin aandachtig, is er ook achter de schermen naar het forum beheer toe het nodige gebeurt. Evengoed staat dit hele verhaal er nog wel, dus ze hebben op hun minst de poot stijfgehouden.
ABR schreef:Uiteraard de meeste dank gaat uit naar een vasthoudende advocaat en curator.
en de forumbeheerders, dat het bericht er ondanks ongetwijfeld met veel wollig juridisch geblaat en gedreig, de poot stijf gehouden heeft en hopelijk zal houden, en daar in tegenstelling tot advocaat en curator geen financieel belang in had
¯\(ツ)/¯ Nothing great was ever achieved by being realistic!! It's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring
Ten 1ste laten we het forum beheer hier buiten laten die zijn neutraal en zien toe op een correcte gang van zaken.
Ten 2de u heeft de link van de curator van mij gekregen waarop u de zaak kon volgen.
Ten 3de inderdaad veel geblaat van gedupeerden want er zijn maar 2 gedupeerden die de zaak doorgezet hebben en waarvan de andere gedupeerden gratis en voor niks uiteindelijk hebben kunnen profiteren. En zelfs een gedupeerde afgehaakt heeft omdat hij achter de schermen een dealtje heeft gesloten nu u weer !!!
Ten 4de wat was u actieve inbreng dan wel ???
Nogmaals ik hoop dat hier een positieve lering uit getrokken kan worden als het gaat om samenwerking.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut