⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Er is 1 resultaat gevonden

door Marc vB
18 apr 2012 18:15
Forum: De Onbekende Scenic
Onderwerp: Scenic -- elektrisch raam gaat spontaan open welke zekering
Reacties: 3
Weergaves: 7456

Re: Megane2 -- elektrisch raam gaat spontaan open welke zeke

Dit probleem heb ik nu ook.
Mijn megane II uit 2004 heeft inmiddels de 312000 km op LPG achter de rug en tot op heden vrij storingsvrij.
Maar binnen twee weken gaat eerst het linkerachterraam spontaan naar beneden (ruitmechanisme bleek stuk waardoor blokkering niet meer werkte en het raam ook met geen mogelijkheid meer omhoog wilde). Linksvoor heeft nu de rare gewoonte om telkens een heel klein stukje naar beneden te gaan zonder dat de schakelaar wordt aangeraakt. Het had ook geen enkel effect om de schakelaar los te koppelen. Het raam bleef schokkenderwijs naar beneden gaan. Schakelaar weer aangesloten en de ruit omhoog gedaan, contact afgezet en deur geopend en toen de maar de hoofdzekering (40 ohm) eruit gehaald (de twee van 25 ohm bleek niet het gewenste effect te hebben..).

Maar nu mijn vraag.
Wie heeft een idee waar het euvel vandaan kan komen?