Er zijn 2 resultaten gevonden

door JohandeWit
11 feb 2020 19:12
Forum: R-Link 2
Onderwerp: Android Auto wil niet starten
Reacties: 5
Weergaves: 1914

Re: Android Auto wil niet starten

Probleem is opgelost.
Blijkt dat op een of andere manier de USB kabel die je gebruikt erg kritisch is. Met de originele Samsung kabel werkt het naar behoren. Met twee andere kabels niet.
door JohandeWit
10 feb 2020 19:54
Forum: R-Link 2
Onderwerp: Android Auto wil niet starten
Reacties: 5
Weergaves: 1914

Android Auto wil niet starten

Allen,

Ik ben sinds een tijdje eigenaar van een Megane 4 uit 2017. Ik heb R link v 3.3.16.981 en zou de AA moeten kunnen gebruiken. Inmiddels AA via apkmirror (v5.xxx) op mijn telefoon. Tot nu toe alles prima.
Als ik nu mijn telefoon (Galaxy S8) aan de 1e USB hang zie ik AA op mijn telefoon opstarten, en ik zie ook dat er in mijn R link een AA menu item verschijnt. Als ik daarop druk start AA op mijn display, ik zie Goole Maps verschijnen maar na een klein aantal seconden spring dat scherm terug. Ik zie een melding in mijn display dat de USB verbinding is verbroken.
Ik heb dit nu al ontelbare keren geprobeerd. Opnieuw koppelen, AA opnieuw installeren maar het blijft dit gedag vertonen.
Iemand enig idee wat dit kan zijn?

Groet,
Johan