Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “Avantime klokje rond AutioWeek nr 13”
- door Wim de Vries
- 28 mar 2013 19:30
- Forum: Algemeen Avantime
- Onderwerp: Avantime klokje rond AutioWeek nr 13
- Reacties: 8
- Weergaves: 2434
Hoi,
ik heb zelf vanaf 2006 een Avantime, het werd mij van alle kanten afgeraden. Ik ben nu 60.000km en 6 jaar verder, de teller staat op 185.000km en de kosten vallen reuze mee. Ik heb nog niets raars gehad met de Avantime alleen af en toe een bobine vervangen maar daar staat de V6 om bekend.
Het is en blijft een genot om te rijden in zo'n mooie voiture!
Groet,
Wim
- door Wim de Vries
- 28 mar 2013 18:27
- Forum: Algemeen Avantime
- Onderwerp: Avantime klokje rond AutioWeek nr 13
- Reacties: 8
- Weergaves: 2434
Beste Allemaal,
Martin heeft de aftrap gedaan in Auto Week met klokje rond met zijn Avantime, deze week "nr 16" staat in de rubriek klokje rond een Avantime 2.0 T met 285.353 KM.
Wij hebben volgens ons de eigenaar nog niet ontmoet tijdens een meeting, maar zo te lezen is het wel een echte liefhebber. Hij heeft er zelf 200.000Km mee gereden.
Allemaal een goed pasen.
Geeft je op voor de meeting in het mooie Drenthe( zie meetings)!
Groeten,
Margriet en Wim