Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “beginnend roest bij deurklinken”
- door Wim de Vries
- 19 mei 2015 22:31
- Forum: Carrosserie en interieur Espace IV
- Onderwerp: beginnend roest bij deurklinken
- Reacties: 24
- Weergaves: 4828
Vroeger bij de polyester Espace, had je het probleem dat het uithardingsprocess nog niet voldoende voltooit was, voordat de lak er op kwam. Het gevolg hiervan was dat je na een jaar of vijf allemaal blaasjes onder lak kreeg. Nu hebben we het oxidatie probleem.
Ik heb vandaag de hele espace geïnspecteerd, nergens iets kunnen vinden.
Verder is het een prima Renault, ik heb er nu 50000km mee gestuurd en geen extra kosten aan gehad.
Groet,
Wim
- door Wim de Vries
- 17 mei 2015 23:33
- Forum: Carrosserie en interieur Espace IV
- Onderwerp: beginnend roest bij deurklinken
- Reacties: 24
- Weergaves: 4828
Hoi David,
Dat is balen zeg, waarschijnlijk heeft er een kleine beschadiging gezeten, zo vlug als aluminium in aanraking komt met vocht gaat het oxideren. Denk nog maar eens an de dakstijlen en spiegelsteun van de Avantime. Zelfde probleem. Ik heb natuurlijk direct even naar mijn Espace gelukkig nog niets te vinden.
PS jouw Avantime staat te koop in Veendam vlak bij ons, ziet er nog mooi uit!!!!
Groet,
Wim