Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “Versleten bekleding Renault Megane 3 Estate”
- door kurt v
- 15 jul 2013 10:44
- Forum: Megane
- Onderwerp: Versleten bekleding Renault Megane 3 Estate
- Reacties: 31
- Weergaves: 17966
Bij mij hebben ze het zitvlak in garantie vervangen en ik vroeg ook aan de garage of ze men kapot achterlichtje konden vervangen maar het lag blijkbaar aan de bedrading dus bekabeling vervangen in garantie in twee afspraken.
Bij de tweede afspraak botst de garagist toch wel niet op zijn gereedschapskar zeker, resultaat bumper beschadigd en achterklep. Nog eens terug om te spuiten. Ik ga hem afhalen maar zie dat het slecht gespoten is en eis dat het opnieuw gedaan wordt. De garage gaat akkoord dus nog eens terug komen. Bij men laatste bezoek meld ik ook dat ik een melding krijg van airbag defect maar de wagen is nu wel goed opgelapt maar knopje van airbag is nog niet binnen dus nog eens terug komen.
Al bij al heeft het allemaal lang geduurd maar alles wordt netjes opgelost dus
BEDANKT GARAGE KENIS TURNHOUT !!!!!

- door kurt v
- 27 apr 2013 11:04
- Forum: Megane
- Onderwerp: Versleten bekleding Renault Megane 3 Estate
- Reacties: 31
- Weergaves: 17966
Ik heb het ook zitten!!!! Mijn megane wordt binnen 1maand 2jaar en vandaag opgemerkt dat van de bestuurderszetel het "leder"gescheurd is. Ik kan maandag pas naar de garage en ben benieuwd naar hun uitleg!! Ik hou jullie op de hoogte.