Er zijn 3 resultaten gevonden

door Hema
31 okt 2009 16:26
Forum: Onderstel & transmissie Espace IV
Onderwerp: Welke banden Espace IV?
Reacties: 30
Weergaves: 10578

Monteren van de banden kan ik zelf wel. Dus ik kom niet aan de beurt zeker?
door Hema
25 okt 2009 11:05
Forum: Onderstel & transmissie Espace IV
Onderwerp: Welke banden Espace IV?
Reacties: 30
Weergaves: 10578

Nu heb je ook een behoorlijk "dure" bandenmaat en vaak is het ook moeilijk om recente modellen te vinden op dergelijke sites.
Ik vraag meestal bij de lokale bandenboer wat de band kost die ik in gedachten heb. Dan heb ik de eerste aanslag op mijn bankrekening alsvast in gedachten en gaat het daarna meestal meevallen.

Voor mijn aanstaande Scenic wilde ik een setje extra velgen voor de winterbanden. 17 inch ziet er mooier uit vond ik, maar toen ik ging zoeken naar winterbanden voor die maat, werd ik minder vrolijk. In de gangbare maat 205-55R16 kon ik voor een set (zelfde merk en type) 320 euro goedkoper klaar zijn. Toen heb ik maar besloten dat ik 16 inch op staal leg, want ik kon geen 16 inch lichtmetaal vinden waar ik een "klik" mee had. Scheelt zoveel geld dat ik vrij snel "om" was.
door Hema
25 okt 2009 10:51
Forum: Onderstel & transmissie Espace IV
Onderwerp: Welke banden Espace IV?
Reacties: 30
Weergaves: 10578

---Ik wilde bijv. de Goodyear Ultragrip Performance 2 bij hun bestellen, hadden ze alleen het oude model, dus zonder "2".


Toch zie ik ze op www.autobandenmarkt.nl wel staan, maar ik weet niet welke maat je wil hebben?