Dus Allego : zonder R.

Denk aan in goed Frans : ‘Allez - Go !’

Terug naar “Laadproblemen met publieke laadpalen? Meld ze hier!”
Haha dan heeft Fastned op De Andel in ieder geval weinig last van de concurrentie!Riesbak schreef:Het "grootste" probleem dat ik ervaar bij van der Valk is dat bijna altijd alle plekken door Foutlander types bezet worden gehouden terwijl die krengen ook zonder stroom kunnen. Bij Shell is het me nog nooit gelukt om te laden, A L T I J D een bouwvakker bus of ICE leasebak op de laadplek
Dat klopt, mits in de Zoe een van de recente software versies voor de Zoe-lader is geïnstalleerd. Hierbij geeft de Zoe geen storing meer bij te lage laadstroom, maar ‘wacht’ ze geduldig tot de laadstroom omhoog gaat.zoe2goe schreef:Ik meen dat een (voor de ZOE) te laag ingestelde maximaal toegestane laadstroom geen rode neus geeft, maar gewoon niet laadt. Ik ben hier echter niet 100% zeker van.
Lidl bedoel je neem ik aan?GertjanVB schreef:OK, Rudy bedankt! Op de terugweg ga ik het wellicht nog eens proberen.
Iemand nog eens bij de Aldi in Tilburg geweest? Laatste keer dat ik er was deed hij het niet. Was kort tegen sluitingstijd, mogelijk was hij al uitgezet.
Hi Yongshi,Yongshi schreef: Eenzelfde probleem gisteren op Allegro Haarrijn. De linkerlader geeft op al mijn pasjes 'ongeldige pas'. De rechterlader gaat initieel wel laden, maar stopt 'door gebruiker' na enkele seconden. Hij heeft wel daadwerkelijk 0,7 kwh geladen.
Interessant dat de 2 laders zich verschillend gedragen...