Er zijn 2 resultaten gevonden

door rmdkg685
26 mar 2016 12:52
Forum: Kadjar
Onderwerp: Chippen of niet?
Reacties: 12
Weergaves: 4311

Re: Chippen of niet?

had ik ook al voorgesteld Kad in mijn Jar, daar wilde ze niet aan beginnen omdat RN bezig is met het probleem. en in principe de eerste 2 jaar RN de garantie geeft. Ik heb er 3 jaar bij gekocht dus ben voorlopig gedekt, maar dan nog vind ik wel dat men over de brug moet komen . zeker voor die klanten die na twee jaar aan de goden zijn overgeleverd.
door rmdkg685
15 feb 2016 17:20
Forum: Kadjar
Onderwerp: Chippen of niet?
Reacties: 12
Weergaves: 4311

Re: Chippen of niet?

als men uitleest dat je gechipt bent omdat bv je versnelling bak het begeven heeft of iets anders wat kapot gaat wat mogelijk te maken zou kunnen hebben dat hij gechipt is , ben je daarop je garantie kwijt, ook al is het niet direct de oorzaak.
weet niet hoe het juridisch zit , dit werd me verteld door mijn dealer omdat ik aangaf dat het hikken en stoten misschien wel opgelost zou kunnen worden door de motor te laten chippen.