Er is kennelijk in mei een kaartupdate uitgebracht. Ik heb een Europakaart en deze wordt niet geüpdatet. Renault liet mij vandaag weten dat ik een nieuwe kaart moet kopen. De redenatie is dat als er geen update binnen drie maanden uitkomt, dat je dan de laatste versie had na aankoop.
De kaartupdates zijn te groot om via de PC te laden, gaf de mevrouw van de helpdesk aan. Technisch is dat onzin natuurlijk. Via RLink in de auto gaat dat niet lukken met de GPRS verbinding.
In ieder geval gaat het proces dus kennelijk via de dealer. Die zou een upgrade kaartje kunnen aanbieden voor een bepaalde prijs.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “TomTom kaartupdate.....”
- 12 jun 2014 16:54
- Forum: R-Link
- Onderwerp: TomTom kaartupdate.....
- Reacties: 3625
- Weergaves: 664172
- 12 mei 2014 20:53
- Forum: R-Link
- Onderwerp: TomTom kaartupdate.....
- Reacties: 3625
- Weergaves: 664172
Re: TomTom kaartupdate.....
Helemaal eens. Ik wacht ook al een jaar op mijn eerste kaartupdate. Live Services maar wel geupdate, vond ik wel handig. Wel maar voor een jaar. Eerst zien.