Er is 1 resultaat gevonden

door Espaceman
21 jun 2007 21:23
Forum: Elektronica Espace IV
Onderwerp: radio en cd-wisselaar goedkoop aanpassen voor mp3
Reacties: 44
Weergaves: 52284

Ik ben nieuw op dit (interessante) forum. Ben sinds een maandje eigenaar van een mooie Renault Espace Turbo Expression uit 2003, met een panoramadak. Helemaal te gek. De radio viel me wel wat tegen, ik was een van de eerste met een mp3 autoradio en was dat zo'n 6 of 7 jaar geleden. De cd-wisselaar van de Espace vond ik meteen al een beetje ouderwets.

Om een lang verhaal kort te maken, ook na het lezen van dit forum wist ik het nog steeds niet, dus ik ben maar gaan vragen bij de dealer (AutoHaag Zeeuw in Delfgauw). Daar werd voor 55 euro door een vriendelijke monteur een line-in kabeltje aan de autoradio (radio + wisselaar achterin) gemaakt. Deze heb ik nu met een kabel verbonden naar het dashboard naar de Tomtom Go 910, waar voor 15 GB aan mp3 op kan. Ik ben erg tevreden hier mee, de Tomtom staat mooi in het dashboard kastje, en werkt als mp3 speler, navigatiesysteem en als bluetooth carkit.

Foto's volgen.

Groeten Maarten

Oh ja, wat ik me herinner wat de monteur zei, maar hij wist dat op dat moment niet zeker (was een week voor de inbouw van het kabeltje) : Audiosnoertje zit aangesloten op pin 28, 29 en 30. Daarvan is 28 de massa. <-- deze info is geheel voor eigen risico en kan onjuist zijn.