⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Er zijn 2 resultaten gevonden

door autohulpgezocht
09 jan 2015 15:34
Forum: Elektronica Scenic II
Onderwerp: Telefoon opnemen in renauld scenic
Reacties: 3
Weergaves: 1988

Re: Telefoon opnemen in renauld scenic

Bedankt voor je reactie!
Die knopjes werken voor harder en zachter.
Niet voor opnemen en neerleggen. Helaas.
Dan is er vast iets mis....
door autohulpgezocht
05 jan 2015 22:36
Forum: Elektronica Scenic II
Onderwerp: Telefoon opnemen in renauld scenic
Reacties: 3
Weergaves: 1988

Telefoon opnemen in renauld scenic

Hallo,

Een goede vriendin van mij die erg weinig van auto's weet heeft een probleem met haar carkit in een Renault Scenic van 2006. Ze heeft de auto nog maar kort. Het is haar gelukt om haar iPhone te koppelen met de ingebouwde carkit.
Bijna alles werkt perfect alleen ze kan inkomende oproepen niet opnemen via de bediening in de auto. Als ze een oproep op de iPhone opneemt zit de telefoon niet gekoppeld aan de carkit.
Verder zit er nergens een knopje voor opnemen. Ze kan alleen iemand in de wachtrij zetten. In het boekje kan ze het niet vinden.
Weet iemand hoe je een inkomende oproep kunt opnemen via de carkit?
Alvast bedankt!