Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 3 resultaten gevonden
Terug naar “Batterij huur”
- door OlafH
- 26 apr 2017 20:55
- Forum: Algemeen Zoe
- Onderwerp: Batterij huur
- Reacties: 75
- Weergaves: 37140
Smarti48 schreef:Een idee van mijn kant over de hoge huur (119 p/mnd) voor onbeperkt aantal kilometers:
Bij aanschaf van een nieuwe Zoe de batterij laten financieren bijv. voor 36 maanden (7900 x 1,9% x 3 / 36 = ong 21 euro p/md
Met dit verhaal betaal je alleen de rente. Je leent € 7.900, betaalt daar rente over, maar lost niet af. Dus de accu is dan van de geldverstrekker of je moet na de looptijd nog € 7.900 afrekenen die de accu op dat moment niet meer waard is. Een meer realistische berekening is € 7.900 x 1,019 / 36. Hierbij is geen rekening met rente op rente gehouden en de accus is dan afbetaald aan het einde. Kost je dus € 224 per maand, dus huren lijkt me slimmer.
Ik kijk zelf naar de looptijd van de auto, als financieren van de accu over de looptijd zonder restwaarde gunstiger is dan unlimited huren, dan koop ik hem en anders gewoon huren. Zelfs bij 60 maanden kun je dan gewoon beter huren. Je hebt dan ook niet de onzekerheid over de restwaarde van je accu.
- door OlafH
- 30 dec 2015 22:14
- Forum: Algemeen Zoe
- Onderwerp: Batterij huur
- Reacties: 75
- Weergaves: 37140
Ik denk dat het vooral met het veelrijden te maken heeft. Zelf doe ik ook meer dan 30.000 per jaar en dan is de accuhuur een behoorlijke post. Uiteraard keurige variabele kosten per kilometer, maar ook ik zou voor koop gaan als de mogelijkheid er was om precies de reden die TS geeft. Bij mobiele telefoons bijvoorbeeld de contante waarde van je telefoon nagenoeg gelijk als je hem zelf koopt of in je abbo doet, omdat zo'n ding na 2 jaar toch weg gaat. Maar stel dat je hetzelfde bedrag 5 jaar lang zou moeten betalen voor je telefoon zou ook niemand het meer doen.