Er zijn 2 resultaten gevonden

door RPS
18 okt 2010 18:06
Forum: Elektronica Espace III
Onderwerp: foutieve weergave benzinemeter
Reacties: 8
Weergaves: 1714

Re: foutieve weergave benzinemeter

Het verschil in kilometers is niet zom heel erg raar. Een vakantierit is nou eenmaal langer dan de gemiddelde ritjes die je thuis maakt, ook de snelheid is dan constanter en dus is je verbruik lager.
door RPS
17 okt 2010 10:56
Forum: Elektronica Espace III
Onderwerp: foutieve weergave benzinemeter
Reacties: 8
Weergaves: 1714

Re: foutieve weergave benzinemeter

Zorgen dat hij altijd vol is?
Nee gekheid, het zou kunnen zijn dat het vlotter gedeelte wat vast zit met een grote kunstof moer los zit.
De moer is dan gebroken en de vlotter kan dan iets omhoog komen.
Ik kwam hier achter doordat ik bij het pompstation probeerde de tank tot aan de rand te vullen en er plotseling benzine on de auto vandaan kwam. Je schrikt dan echt wel even.
Na de tank zo goed als leeg te hebben gereden hem losgemaakt en geconstateerd dat de moer kapot was, om deze te monteren heb ik de tank onder de auto vandaan moeten halen omdat ik ander het geheel niet recht op de tank kreeg, ook kon ik niet voldoende kracht zetten omdat de tank loshing in een steun.
succes