Er zijn 3 resultaten gevonden

door c.b
21 mei 2015 15:42
Forum: Algemeen Avantime
Onderwerp: Avantime huren?
Reacties: 6
Weergaves: 2208

Re: Avantime huren?

De dag van mijn gala is niet ver weg meer, dus helaas heb ik een alternatief moeten zoeken. Een Maserati Ghibli zal het waarschijnlijk worden, een leuke auto maar voor mij haalt hij het lange na niet bij de Avantime.

Dat zou mij een leuk cadeau lijken voor mijn 16e verjaardag inderdaad, maar ook ben ik heel blij met mijn scooter :). In de toekomst zal ik vast en zeker hier terug komen om mijn nieuwe aanwinst met jullie allen te delen, alleen moet ik dan nog even wachten en zal ik de berichten van jullie met plezier lezen.

Groet,

Coen
door c.b
18 mei 2015 18:12
Forum: Algemeen Avantime
Onderwerp: Avantime huren?
Reacties: 6
Weergaves: 2208

Re: Avantime huren?

Nog bedankt voor de reactie. Ik ben langs de eigenaar gegaan en zijn vader deed de deur open. Een van de Avantime's bleek eerst van hem te zijn maar omdat hij vanwege zijn leeftijd niet meer kon/mocht rijden heeft hij deze aan zijn zoon gegeven. Maar het antwoord was nee, maar er verscheen wel een glimlach op zijn gezicht omdat hij het wel leuk vond dat ik het vroeg.

Ook heb ik Renault Bakker gebeld en toevallig hadden ze er eentje staan, ze zagen het alleen niet zitten om de auto uit de verkoop te halen en verzekering te regelen e.d. Dus dat is helaas ook niet gelukt.

Helaas, maar het is niet anders. Ik hoop er ooit zelf een te kunnen kopen als het budget dat toelaat. Tot dan moet ik maar kijken naar hoe mooi de Avantime van iemand anders is.

Groeten,

Coen
door c.b
13 mei 2015 21:31
Forum: Algemeen Avantime
Onderwerp: Avantime huren?
Reacties: 6
Weergaves: 2208

Avantime huren?

Hallo,

Ik weet niet of ik hier op het goeie adres ben maar eerst zal ik mij even voorstellen. Ik ben Coen Barten, 16 jaar en kom uit Eerbeek (Gelderland). Voor zolang ik mij kan herinneren ben ik al een fan van de Avantime, en maar weinig leeftijdsgenoten lijken mij te snappen. Hier in Eerbeek heeft een iemand 2 Avantime's en een Laguna coupé, en altijd neem ik een omweg naar huis om toch even op de oprit te kunnen staren maar ik heb nog nooit het lef gehad om even aan te bellen o.i.d.

Maar hier komt de vraag. Ik heb over een paar weken mijn gala, en het zou mij erg leuk lijken om in een Avantime te gaan. Ik heb al vele malen op internet rond gekeken, maar nergens kan ik iets vinden. Zouden jullie weten waar ik misschien een Avantime zou kunnen huren? Er zijn wel een hoop occasions te vinden maar ik weet niet of die bedrijven/verkopers daarop zitten te wachten. Ik weet dat het een vreemde vraag is maar ik hoop dat een van jullie mij een antwoord zou kunnen geven. Alvast heel erg bedankt!

Groeten,

Coen