Er zijn 5 resultaten gevonden

door Santje
31 mei 2005 09:36
Forum: Modus
Onderwerp: De renault Modus
Reacties: 39
Weergaves: 16100

mijn tante wilde er 1 maar die was te klein en kon niet bij de remmen komen
nu heeft ze maar een clio gekocht
dus heb je te kleine benen kun je hem beter niet hebben hij heeft een te hoge zit
Die hoge voorstoel kun je bijna tot aan de grond laten zakken.
Is in hoogte verstelbaar en komt bij zakken ook meer naar voren en dat is geloof ik standaard, alleen of je dan als "kleinere" persoon ook nog over het dashbord kan kijken??
door Santje
11 apr 2005 14:50
Forum: Modus
Onderwerp: De renault Modus
Reacties: 39
Weergaves: 16100

Die 4 deuren vallen reuze mee, heb voor nog steeds riante instap en ook achter geeft dit geen problemen.
Zelfs mijn moeder die slecht ter been is en in mijn twingotje zich moest wringen, heeft er totaal geen moeite meer mee. Mede door de hoogte van de stoelen.

Er is alleen een maar voor achterinzittende mensen, je moet wel de achterbank in de 2-persoonsstand naar achteren zetten.

Zo wie zo, wie die 3-persoonsbank heeft uitgevonden was niet wijs of wel heel erg klein. Als je voor ook nog bij je pendalen wilt kunnen dan moeten de drie peronen achterin zo'n beetje hun benen in de nek leggen, want dat past echt niet achter de voorstoelen. Kinderen overigens wel :)
Maar in de 2-persoonsstand ook hier weer riante ruimte voor te zitten en om in te stappen.
door Santje
09 apr 2005 17:25
Forum: Modus
Onderwerp: De renault Modus
Reacties: 39
Weergaves: 16100

Ik wil iedereen die dit deel van het forum gebruikt erop wijze dat dit het forumgedeelte van de Renault MODUS is.

Kom dus iedere keer vol smart kijken als iemand weer een bericht heeft geschreven en vind het erg hinderlijk alleen foto's en geklets te zien over welke auto mooier is, waarvoor het doel van deze topic niet bedoelt is.

Bedoel volgens mij is voor de mooiste auto een ander topic.

Dus kan hier weer ON-topic geschreven worden over de Modus. a.u.b. ????????
door Santje
08 apr 2005 12:10
Forum: Modus
Onderwerp: De renault Modus
Reacties: 39
Weergaves: 16100

Ik heb zelf de 1.4 benzine motor. Rijdt heerlijk. Haalde in Duitsland de 180 en had nog prima de auto onder controle.:-) Best zuinig nog ook, heb dat stuk in Duitsland gemiddeld 150-160 gereden en verbruik was gemiddeld 9,1 liter op de 100. Nog best aardig eigenlijk 11 km op de liter, voor die snelheden.

1.2 lijkt me echt te weinig, is best een zware auto voor zijn maatje.
ESP is volgens mij niet standaard, kost geloof ik (uit mijn hoofd) honderdje of 4-5 meer, maar dat kun je opzoeken op de renault site. Daar kun je je auto helemaal naar je zin maken in een configurator. En die klopt goed. (tenminste bij de Twingo die ik toen kocht, toen ik de Modus kocht stond ie nog niet op hun website).

Rij nu al 4,5 maand ermee rond en heb al 15.000 op de teller en nog steeds tevreden en geen (nog geen) problemen gehad.

Ben der alleen nog niet uit wat de bochtverlichting voor meerwaarde geeft aan het rijden zelf. In Nederland dan, daar is bijna alles redelijk goed verlicht, hier in het westen tenminste wel. Maar is leuke gadget en bij parkeren kijkt iedereen een beetje op als ze ineens een koplamp extra zien gaan branden. :lol:
door Santje
28 jan 2005 19:17
Forum: Modus
Onderwerp: De renault Modus
Reacties: 39
Weergaves: 16100

Hij is echt ontzetten leuk.

Heb hem begin september op de speciale introductiedag gezien in Utrecht en toen ook al proef gereden.
Beviel me zo goed, heb hem toen gelijk besteld.

Heb alleen 12 weken gewacht voor hij geleverd was, maar was echt de moeite waard.

Al die snufjes die erop, aan en inzitten. Sta nog steeds versteld waarom hij me nu weer waarschuwd. (handrem niet geheel afgehaald) en dat meld het schermpje dan ook netjes 'handrem aangetrokken' echt gaaf.

Rijden doet hij ook heerlijk. Heb de matallic rode 1.4 16v. Zit echt nog kracht in. (hoewel hij iets minder vlot optrekt dan mijn twingo'tje 1.2 16v, top is veeel hoger). Heb nu in 2 maanden bijna 6000 km gereden. De stoelen zitten ook geweldig, maar dat is bij bijna alle renaults prima.

ps. je moet er inderdaad die 16 inch velgen onder zetten, wordt hij stukken stoerder door. (voor maar 99 euro meer)

maar je moet wel van het model houden, maar dat was bij de Twingo ook en die zie je ook op elke hoek van de straat.