Er zijn 2 resultaten gevonden

door zandbak
03 dec 2016 20:33
Forum: Kadjar
Onderwerp: Omleidingen in navigatie
Reacties: 22
Weergaves: 7025

Re: Omleidingen in navigatie

Nou het is wel abnormaal dat als Renault in juni een update uitbrengt het TomTom kaarten van midden 2015 betreft. Terwijl er rechtstreeks bij TomTom gewoon actuele 2016 kaarten beschikbaar zijn. Dus dat is heel vreemd :S
door zandbak
12 okt 2016 11:41
Forum: Kadjar
Onderwerp: Omleidingen in navigatie
Reacties: 22
Weergaves: 7025

Re: Omleidingen in navigatie

@ DHL, dit is nu precies wat ik als voordeel van Audi en BMW navigatie zie t.o.v. Renault navigatie :D grapje ;-)

OT:
Overschakelen op enkel TMC is in NL geen oplossing. De online verkeers info is in NL dubbelop TMC want de NOS gebruikt ANWB verkeersinfo. Drie keer raden wat de bron van de ANWB is, TomTom... Het probleem zit in de NNG core van het Rlink 2 systeem waarvan het algoritme helaas niet zo verfijnd is als dat van Garmin, TomTom, Here en Navigon systemen. De Talisman heeft dezelfde issues op dit gebied als de Kadjar. Collega's van mij worden er ook gek van (zijn ex Laguna III rijders).

Wat je kan doen is in de route informatie instellingen (dit geld voor online en TMC) de vertragings trigger om een route om te leiden verzetten van 10 minuten naar 15 minuten. Het systeem zal dan minder snel geneigd zijn de route om te leiden.