Ik denk dat deze auto vooral voor de lease interessant is. Op dit moment betaal je voor de 130PK versie 25%bijtelling. Daarom denk ik dat het nu nog niet dé versie is die het meest verkocht gaat worden. Volgend jaar, wanneer de norm weer aangepast gaat worden zal het wel een ander verhaal worden. Maar voor nu denk ik dat door de 4% verschil in bijtelling toch een hoop mensen de 110PK diesel kiezen.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Er zijn 3 resultaten gevonden
Terug naar “Talisman in de media”
- 22 mei 2016 21:43
- Forum: Talisman
- Onderwerp: Talisman in de media
- Reacties: 10
- Weergaves: 3067
- 22 mei 2016 14:15
- Forum: Talisman
- Onderwerp: Talisman in de media
- Reacties: 10
- Weergaves: 3067
Re: Talisman in de media
Ik begrijp zeker wat je bedoelt. Ik heb ook even gekeken op de Duitse Renault site. Daar staat inderdaad dat de Intens uitvoering met 8.7" scherm word geleverd. Echter wel zonder de BOSE luidsprekers. Daarnaast valt het me op dat de uitstoot in Duitsland schijnbaar wel lager is dan hier in NL. Op de Duitse site staat namelijk nog dat de 1.6 DCI 130Pk 106 gram uitstoot heeft, waar ze het hier in NL aangepast hebben naar 108 gram. Autoweek spreekt overigens uit dat de 1.6DCI 130PK Intens de belangrijkste/populairste uitvoering in NL zal worden. Iets waar ik het niet mee eens ben, maar goed dat is mijn mening.
- 22 mei 2016 13:15
- Forum: Talisman
- Onderwerp: Talisman in de media
- Reacties: 10
- Weergaves: 3067
Re: Talisman in de media
in deze review word inderdaad genoemd dat de Intens standaard het 8,7" scherm heeft. Ik heb zojuist ook een beknopte review van Autoweek gezien op Youtube. Ook daar word gezegd dat de Intens standaard het grote scherm heeft. In de prijslijsten zie je dat echter niet terug. Maar goed, in het Autoweek filmpje worden wel meerdere foutjes gemaakt.