Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “Airco later inbouwen”
- door Chicco
- 27 jun 2008 22:32
- Forum: Carrosserie en interieur Espace III
- Onderwerp: Airco later inbouwen
- Reacties: 8
- Weergaves: 4821
Ik weet niet of je al een auto gevonden hebt, krijg net een mailtje van familie dat een kennis van hun zijn Espace verkoopt. (staat volgens mij ook op Marktplaats op dit moment)
Gegevens:
TE KOOP !!
Renault Espace 2.0 RXE
Merk: Renault
Model: Espace
Bouwjaar: 1998
Carrosserie: Multi Purpose 5-deur
Brandstof: Benzine
Gewicht: 1465 kg
Kleur: Groen
Vermogen: 84kW
Cylinderinhoud: 1998cc
km.stand 178000 Apk tot 3 april 2009
Opties: ABS, Airco, Electrische Ramen en spiegels, Extra Stoel! Licht metalen velgen Afdekzeil CD-wisselaar, Boordcomputer. Zesde stoel
Auto in goede staat!
4900 EURO
Als je interesse hebt zal ik even navragen of ze ook een foto hebben. Er zit in ieder geval airco in

- door Chicco
- 27 jun 2008 11:47
- Forum: Carrosserie en interieur Espace III
- Onderwerp: Airco later inbouwen
- Reacties: 8
- Weergaves: 4821
tasja71 schreef:Renault Espace 2000 TSE 7 persoons
Bouwjaar: 1989
Brandstof: Benzine
Cylinderinhoud: 2000cc
Weet je zo voldoende of wil je nog meer weten. Ik kan alleen maar uit de advertentie oprakelen...

Staat er geen km-stand bij de advertentie?
Oh ja, ik weet niet of je de auto particulier of bij een bedrijf koopt, ik zou alleen willen zeggen, kijk uit met het kopen van een Espace bij Autobedrijf Arends in Renkum. Daar heeft men mij eind vorig jaar een Espace uit 2000 proberen te verkopen voor een van 2001 (zie mijn eerdere berichten hierover op deze site).