Puccine schreef:
Ik ben ook heel erg benieuwd, Renault maakt wel gebruik van TT kaarten maar die worden later door Renault bewerkt en geschikt gemaakt voor de R-Link(2) en daar zit hem nou juist de kneep, dat is ook de reden waarom het zo lang moet duren omdat Renault steeds problemen heeft met het bewerken van die TT kaarten.
Maar je zou verwachten dat men gebruik maakt van een vorm van converisie, dus bij een volgende kaartupdate zou het dan toch redelijk snel gedaan kunnen worden.
Of gooit men de conversietool weg nadat ze klaar zijn
Krijg daarnaast het gevoel dat ze bij Renault niet iedere kwartaalupdate van TT afneemt (scheelt geld ?)
Zo ging het ook bij mijn Megane in 2010. Updaten ging in begin ook moeilijk/kaarten lagen achter. Op bepaald moment kon je gewoon ieder kwartaal updaten via TomTomHome.
Hoop dat dit ook nog eens gaat gebeuren met RLink
groen_duiven