Er zijn 2 resultaten gevonden

door bvstrien
14 nov 2018 15:44
Forum: R-Link 2
Onderwerp: Alternatieve route kiezen bij file?
Reacties: 5
Weergaves: 1301

Re: Alternatieve route kiezen bij file?

MarcelP schreef: Ik dacht dat TomTom een optie heeft om sommige delen van je route te vermijden, bijvoorbeeld de punten waarvan jij weet dat ze file gevoelig zijn, maar Rlink 2 heeft dat volgens mij niet.
Daar gaat het mij ook om...ik zie bijvoorbeeld over x kilometer een file. De snelste route is dan misschien nog wel inclusief file, maar ik hou gewoon niet van file en wil dus geforceerd anders rijden...en wellicht meer kilometers km die file gewoonweg te vermijden.

De TomTom in mijn Megane hiervoor (model 2012) had die optie wel en was superhandig en gebruikte ik veel. In de rlink2 kan ik het niet vinden en dat vind ik bijzonder jammer. Nu loop ik te kl**ien met Google Maps op Apple Carplay om een alternatief te vinden, maar dat wil ik niet...vandaar de vraag
door bvstrien
14 nov 2018 15:34
Forum: R-Link 2
Onderwerp: Alternatieve route kiezen bij file?
Reacties: 5
Weergaves: 1301

Alternatieve route kiezen bij file?

Hoi mensen, als er files staan krijg ik gelukkig netjes meldingen waar deze files staan en zo af en toe een suggestie voor een alternatieve route.

Maar...is er ook een optie om alternatieve routes te forceren? Oftewel...zelf aan te geven om een akternatieve route te kiezen ipv wachten tot het systeem het aangeeft?

Ik kan er vooralsnog niks van vinden en alleen de betreffende filemelding ‘negeren’...wat dat dan ook doet...

Iemand enig idee? Of kijk ik er gewokn gruwelijk naast?

Thanx!