Als ik heel eerlijk moet zijn zou ik deze auto niet willen kopen.
Nu ben ik wel redelijk kritisch als ik een auto wil gaan kopen maar deze auto ziet mij er toch echt te vermoeid uit.
Redelijk wat roestplekken, een neus die niet helemaal fris in elkaar steekt, een redelijk vermoeid interieur.
Persoonlijk zou ik zeggen, ruim een paar auto's op, blijf een tijdje met de Mazda rijden, spaar een leuk bedrag bij elkaar en ga over een tijdje weer eens op zoek naar een fatsoenlijke Fuego.
Of zorg eerst voor budget om een wat vermoeide Fuego goed op te kunnen knappen.
Ik weet het, het lijkt makkelijk praten maar ik heb wel een beetje in hetzelfde schuitje gezeten.
Veelal auto's gereden die me van APK naar APK brachten en als ze het wat langer volhielden moest er nog steeds met enige regelmaat een maandloon aan versleuteld worden.
Ik heb in de 16 jaar dat ik mijn rijbewijs heb iets van 30 auto's gehad.
Uiteindelijk heb ik een wat betrouwbaardere auto gevonden voor dagelijks gebruik waardoor ik nu wat budget bij elkaar aan het harken ben om mijn 5 goed op te kunnen knappen.
Dat is gelukkig een auto die nog goed te redden is maar hij heeft wel aandacht nodig.
Antonio.
Er is 1 resultaat gevonden
Terug naar “Een Fuego in Emmen”
- 07 nov 2011 17:43
- Forum: Algemeen Fuego
- Onderwerp: Een Fuego in Emmen
- Reacties: 2
- Weergaves: 2497