Dit knipperende lampje is inderdaad het lampje van de startblokkereing.
Normaal gesproken gaat de startblokkering uit wanneer de auto met de afstandbediening geopend wordt (oude versie) of wanneer de transponder in de sleutel vlakbij de ontvanger bij het contactslot komt (latere versie).
Wanneer het lampje tijdens het starten snel knippert, dan is of blijft de startblokkering actief.
Dit kan doordat de auto op een andere manier geopend is dan met de afstandbediening of wanneer de tijd tussen het openen van de auto en het starten van de auto te lang is (ca 2a3 mijn.)(oude versie).
Ook kan het dat de ontvanger bij het contactslot storing geeft en geen signaal van de sleutel opvangt(latere versie).
Wat ook nog kan, is dat de sleutel defect is, dit kan bij allebei de versies het geval zijn.
Graag zou ik het kenteken van de auto willen weten om uit te zoeken welk type startonderbreker erop zit(pm of mail me maar).
In ieder geval is dit iets wat door een garagebedrijf moet worden verholpen.
Antonio.
Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
Er is 1 resultaat gevonden
- 17 mei 2006 18:08
- Forum: Technische vragen Kangoo
- Onderwerp: startprobleem
- Reacties: 10
- Weergaves: 9477