Hallo Mike,
Een paar antwoorden op je vragen.
1. Bij jouw Laguna wordt hiermee hetzelfde onderdeel bedoeld. De tankvlotter en brandstofpomp zijn als 1 geheel samengebouwd.
2. Ja, dit is hetzelfde onderdeel. Sterker nog, de brandstofpomp van Renault wordt gemaakt bij Valeo. Wanneer het via het Renault dealerkanaal verkocht wordt is het onderdeel meestal duurder dan wanneer het via de vrije markt wordt verkocht. Dit is niet alleen met auto onderdelen het geval maar met veel meer producten en onderdelen.
Het wordt wel aangeraden om ook de wartel en pakking waarmee de pomp / vlotter in de tank gemonteerd zijn te vervangen. Na verloop van tijd kan door verschillende invloeden de afdichting niet meer optimaal zijn. Een gevolg kan zijn dat je een sterke brandstoflucht in het interieur krijgt.
Daar kan ook de meerprijs inzitten.
Antonio.
Er is 1 resultaat gevonden
Terug naar “Vraag van een totaal a-technische Renault rijder”
- 25 apr 2013 16:29
- Forum: Technische vragen Laguna
- Onderwerp: Vraag van een totaal a-technische Renault rijder
- Reacties: 3
- Weergaves: 1897