⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Er is 1 resultaat gevonden

door Rossy
05 nov 2009 20:31
Forum: Motor, smeersysteem, koelsysteem, brandstofsysteem, uitlaatsysteem
Onderwerp: Chip tuning benzine motor zonder turbo
Reacties: 59
Weergaves: 33009

Een vriend van mij heeft zijn Swift 1.3 voorzien van een dergelijke powerbox en is hier heel tevreden mee.
De auto is een stuk soepeler bij lagere toerentallen, is hierdoor makkelijker te rijden en wat vlotter en het verbruik is iets lager geworden.
Als ik dat vergelijk met de Ignis 1.3 van mijn ouders (zelfde motor, vergelijkbaar gewicht), dan is het een duidelijk merkbaar verschil.
Moet de Ignis echt op toeren gehouden worden om een beetje vlot te zijn, pakt de Swift al veel eerder goed op en trekt dan ook in 1 stuk goed door.
En dit alles zonder problemen met iedere dag iets van 150 kilometers.

Antonio.