Er zijn 4 resultaten gevonden

door Paultje1965
08 dec 2016 19:40
Forum: Algemeen Captur
Onderwerp: Gallery "Mijn Captur"
Reacties: 667
Weergaves: 153285

Re: Gallery "Mijn Captur"

U vraagt, wij draaien :D Hebben ze wel goed bekeken bij Dacia. Jammer dat de automaat alleen in de duurste versies (4x4 en diesel zit). Voor hetzelfde geld heb je een hele mooie Captur (appels en peren).
Dusters zullen waarschijnlijk (?) veel afschrijven dus misschien is het over een paar jaar wel leuk om een jong gebruikte te scoren. Ik zit alleen niet op een diesel te wachten. Zelfs met 30000km per jaar is het tegenwoordig amper rendabel. Ik ga dus maar lekker door met pimpen. Die skidplate komt er wel, ooit. Ik moet nog wel iets te wensen houden.
door Paultje1965
07 dec 2016 19:23
Forum: Algemeen Captur
Onderwerp: Gallery "Mijn Captur"
Reacties: 667
Weergaves: 153285

Re: Gallery "Mijn Captur"

Helemaal niet verkeerd maar dan heb ik helaas geen geld meer voor onzin projecten (volgens mijn vrouw dan). Mijn vorige auto zat standaard alles al op en aan, ik kon er alleen nog maar Xenon inzetten. Saai, dus maar snel weg gedaan. Eigenlijk zou ik een Duster moeten kopen. Heb ik een blanco 'canvas' en geld genoeg over voor opsmuk. Misschien ooit nog eens als ze een goede automaat hebben. Schakelen mag ik niet meer, is niet erg, een goede automaat is bepaald geen straf.

Voorlopig ben ik nog wel tevreden met mijn Captur!!!
door Paultje1965
07 dec 2016 18:32
Forum: Algemeen Captur
Onderwerp: Gallery "Mijn Captur"
Reacties: 667
Weergaves: 153285

Re: Gallery "Mijn Captur"

Een goede vraag! Het zal naar verwachting afhangen van de finish die er overheen zit. Als er tenminste een finish opzit, dat hoeft niet perse maar maakt het wel sterker. Veel hangt natuurlijk ook af van de hechting. Aangezien er om het gespoten vlak een opstaand randje zit is het minder waarschijnlijk dat het randje van de plastidip los getrokken wordt in de wasstraat. Maar ja; theorie is goed, praktijk-ervaring is beter :D

Wat me aan de originele skidplate tegenstaat is het gehannes met de parkeersensoren. Waarom niet gewoon een centreerpuntje af fabriek? Die sensoren hebben tenslotte een vaste plek. Verder natuurlijk ook de prijs; inclusief arbeidsloon loopt het toch aardig op. Zelf doen gaat maar dan komt er nog goede kit bij. Ik zit nog altijd te wachten tot de een of andere Chinees een kunstof plaatje in de aanbieding heeft voor een paar tientjes. Moet toch kunnen?

Belangrijk is het niet maar ik begin door mijn 'verbeteringen' heen te raken (LED verliching, Nightbreakers, alu voetrustplaat dinges, sjieke kentekenplaathouder, nieuwe navi kaart, instaplijsten, nutteloze armsteun, nieuwe aerotwins en een volledige aircobeurt). Het wordt weer tijd voor een volgend project :fp:
door Paultje1965
06 dec 2016 10:03
Forum: Algemeen Captur
Onderwerp: Gallery "Mijn Captur"
Reacties: 667
Weergaves: 153285

Re: Gallery "Mijn Captur"

@RCL: een beetje laat maar ik wil toch graag iets weten over het plastidippen van je bumper. Lijkt mij ook een mooie (budget :D ) oplossing als vervanging van een skidplate. Heb er zelf ook aan zitten denken maar het nog niet aangedurfd. Ik heb er zelfs al eens een vraag over gesteld in het topic 'Captur pimpen'.
Ben je zelf met de spuitbus aan de gang geweest? Met de bumper op zijn plaats? Is de heching goed op het ruwe plastic van de bumper? Nog tips voor het afplakken, er zitten tenslotte ronde lijnen aan om nog maar niet te spreken van de parkeersensoren.