Er zijn 2 resultaten gevonden

door CPTR
12 apr 2009 22:45
Forum: Megane
Onderwerp: Hulp gevraagd !!!
Reacties: 4
Weergaves: 1343

Als dat aangrijpen van de koppeling in de drie weken tijd zo erg achteruit is gegaan, lijkt me dat een garantie gevalletje.

Maar als je het al bij de proefrit had opgemerkt dan niet, je had het dan even moet aankaarten bij de verkoper. Dan valt het denk ik onder normaal onderhoud en krijg je geen compensatie.
door CPTR
12 apr 2009 17:36
Forum: Megane
Onderwerp: Hulp gevraagd !!!
Reacties: 4
Weergaves: 1343

De bobines knallen er uit als het ze te heet wordt, volgens mij.

Tip: hou een extra bobine in je auto (volgens mij circa 60 Euro) en weet hoe je ze zelf moet vervangen. Ik had daar info over, maar MSN had mijn site eraf gegooid. :evil:

Een koppeling hoort ergens halverwege goed aan te grijpen, dus je koppeling is wel aan vervanging toe. Wat je kunt doen is via www.mijngarage.nl een offerte laten aanvragen en dan weet je gelijk de beste (goedkoopste) prijs. Geheel vrijblijvend. Heb ik ook laten doen en volgende week wordt de distributieriem vervangen bij de Profile.

Zalig Pasen nog :wink:

Groet,
Scenic