Er is 1 resultaat gevonden

door BenDH
21 apr 2019 12:47
Forum: Carrosserie en interieur
Onderwerp: [Kadjar 2019] Kentekenhouder voorkant
Reacties: 1
Weergaves: 1239

Re: [Kadjar 2019] Kentekenhouder voorkant

Heel herkenbaar!
Bij onze Captur had men bij de aflevering de kentekenplaathouder met twee popnagels een verticale gleufgaten vast gezet. Al direct toen wij thuis waren hing de plaat scheef.
In total kon je de plaat wel 3 cm op en neer bewegen.

De dealer zei dat ze het altijd zo deden en toen heb ik het zelf maar met schroeven (in de normale gaten) vast gezet en vervolgens ook nog de kentekenplaat zelf met twee speciale kentekenplaatschroeven met blauw/geel kapje vast gezet.

Zo'n kentekenplaat houder heeft allerlei mogelijkheden; horizontale gleufgaten, schuine gleufgaten. vertikale gleufgaten en gewone gaatjes voor schroeven op heel veel plaatsen.

Als je het goed wil doen zet je eerst de zwarte kunstofhouder met twee/vier schroeven of popnagels op de bumper vast, dan de plaat erin en vervolgens twee schroeven of popnagels in zicht op de plaat. Zo doen de meeste garages het.

Maar in de gegeven situatie zou het indraaien van twee speciale kentekenplaatschroeven door en door, houder tezamen met plaat goed vast kunnen zetten.
Een kwestie van recht plaatsen (drukken) en twee zelfborende schroeven. Even goed kijken waar je het doet. Meestal zittten er echter achter de bumper geen gevoelige dingen, maar schuim.