Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “volume navigatiestem”
- door Loesy
- 31 mar 2008 08:50
- Forum: Elektronica Scenic II
- Onderwerp: volume navigatiestem
- Reacties: 4
- Weergaves: 8686
HOi,
ja ik heb de nieuwste. Die volumeknop bedoel jij dus de knop mee waar je ook de bestemming e.d mee instelt? Als ik daaraan draai veranderd de indeling van het scherm geloof ik maar je zegt draaien tijdens het moment dat ze wat zegt dus moet ik dat eens proberen.
dankjewel techline en viper, ik ga het proberen

(lekker techline, een nieuwe auto, maar wel lang wachten hoor ik)
jullie zijn trouwens ook lekker vroeg
nogmaals hartelijk dank, fijn om zo een forum te hebben waar ze goed mij op weg helpen met vragen over mijn nieuwe renault.
- door Loesy
- 31 mar 2008 08:28
- Forum: Elektronica Scenic II
- Onderwerp: volume navigatiestem
- Reacties: 4
- Weergaves: 8686
Hoi beste mensen,
Ik heb alles al uitgeprobeert maar ik kan het niet vinden in het boekje. Maar hoe en waar kan je de volume van de stem van de navigatiemiep harder zetten? Dat moet toch ergens te regelen zijn, maar waar
wie kan en wil mij even daarbij helpen?
alvast bedankt hoor,
groetjes van Loes