Er zijn 2 resultaten gevonden

door John5413333
08 feb 2018 21:40
Forum: Talisman
Onderwerp: sensoren, elektronica en andere irritaties Talisman
Reacties: 268
Weergaves: 50447

Re: sensoren, elektronica en andere irritaties Talisman

Ja ik wel, in nederland is dit standaard op de intens.
door John5413333
08 feb 2018 21:25
Forum: Talisman
Onderwerp: sensoren, elektronica en andere irritaties Talisman
Reacties: 268
Weergaves: 50447

Re: sensoren, elektronica en andere irritaties Talisman

fz1971 schreef:Beste Ghia,

Ik weet precies wat jij bedoel. Ik heb dit namelijk ook. Ik heb het gevoel of dat de auto hobbelt of zwabbert. Je bent continue aan het corrigeren op de weg. Om moe van te worden, en dat wordt je ook.
Ben terug geweest naar de bandenboer om te laten kijken of er iets niet goed gegaan was met de bandenwissel naar winterbanden. Ze hebben de banden opnieuw gebalanceerd en ook uitgelijnd. Maar helaas ik merk geen verbetering. Ben ook naar een plaatselijke dealer gereden en die vroeg gelijk of er nieuwe winterbanden onder de auto zaten. De winterbanden zijn zachter en hebben grotere en langere profiel noppen onder de band. Daardoor gaan de banden een beetje schuiven over de weg. dat was zijn conclusie. Ik weet zelf niet wat ik ervan moet vinden.
Maar er rijden toch genoeg auto's met 19 Inch velgen en platte banden die geen enkel probleem hebben.
Ook mbt het windgevoeligheid kan ik je volgen. Het lijkt soms wel of je op een boot zit. Ik wist niet dat de auto zo windgevoelig was. Het lijkt ook soms wel of je met kapotte schokbrekers rijd. Zou het toch aan de 19inch velgen liggen?
Hebben nog meer mensen hier last van??

Mijn Talisman is van 11-2017. Sedan 110 DCi schakel.
Heren, ook ik heb exact zoals omschreven dit probleem sinds 4 weken..... word er gek van en ga aan mijzelf twijfelen. Ik heb de eerste 15000 km uitstekend met deze estate gereden, maar nu....... ook ik heb het idee dat ik continu aanhet corrigeren ben. Bij de dealer geweest en een monteur is meegereden en heeft ook zelf gereden. Hij voelt het niet....... ik word gek. Kan aan de winterbanden liggen, zachter rubber..... ik geloof dat niet erg, zeker ook omdat ik nu zie dat er meer gebruikers zijn met hetzelfde probleem.

Mijn auto is geleverd in oktober 2017; 110dci estate,intens.

Zijn er meer mensen op het forum die dit (gehad) hebben? En zo ja welke dealer heeft het opgelost ??

Ik hoop dat jullie even willen reageren, ik word er gek van!