Er is 1 resultaat gevonden

door mechanic
21 jan 2013 19:33
Forum: Carrosserie en interieur Scenic I
Onderwerp: Airco Scenic 1.6 16v 2003 T1 P2 koelt niet
Reacties: 9
Weergaves: 3316

Re: Airco Scenic 1.6 16v 2003 T1 P2 koelt niet

Je zegt dus dat de airco wel in slaat? Kijk eens of je het binnenwerk van de airco compressor ziet mee draaien, dat betekend dat de airco ook echt werkt. Draait het binnenwerk niet dan is de compressor niet in werking.
Draait deze mee, dan zou de airco dus moeten werken. En moet de dikke leiding onder de kap koud worden. Tot rond de 4graden werkt je airco, hieronder niet. Sommige wel, sommige niet.. Maar uit kans op bevriezen van het systeem is deze beveiligd.
Slaat je pomp in, maar wordt de airco niet koud, dan is er een blokkering. Werkt deze niet, zal er een storing zijn.
Kijk ook of de airco in alle standen werkt, dus op stand 1, 2, 3, 4. Met een probleem in je kachelweerstand wil het wel eens gebeuren dat deze niet op elke stand werkt.
Een blokkering in je airco kan van alles zijn. In je airco pomp, in je leidingen, condensor etc..
Kom je er zelf niet uit, ga dan naar een specialist. Je wil niet onnodig kosten maken.