Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Er zijn 4 resultaten gevonden
Terug naar “laguna kopen”
- door mechanic
- 18 sep 2011 09:42
- Forum: Algemeen Laguna
- Onderwerp: laguna kopen
- Reacties: 14
- Weergaves: 4592
Een ide loopt niet in de soep, deze heeft alleen problemen met het inspuitsysteem. Vervuiling van de injectoren, defecte drukregelaar. Deze valt in zogeheten back-order en kan even op zich laten wachten. De oude onderdelen worden gerepareerd omdat er geen nieuwe meer worden gemaakt. Echter zijn ze in belgie meestal wel gewoon te krijgen.
Op tijd reiniger in de tank doen, en de motor vaak hoog in toeren rijden en je hebt gewoon een prima auto. Dat er verder aan een laguna achterlijk veel kapot gaat staat los van welke motor erin hangt.
Een 2.2dci is bewezen dat het een slecht product is, maar ik zou zeggen vooral kopen en niet klagen als je motor kapot loopt oid

- door mechanic
- 17 sep 2011 10:22
- Forum: Algemeen Laguna
- Onderwerp: laguna kopen
- Reacties: 14
- Weergaves: 4592
Ach, vroeg of laat kom je aan de beurt met een enorme rekening bij een 2.2dci, daar zal ik het dan maar bij laten

- door mechanic
- 16 sep 2011 19:36
- Forum: Algemeen Laguna
- Onderwerp: laguna kopen
- Reacties: 14
- Weergaves: 4592
De 2.2 dci is hoe dan ook een slechte motor. Er zijn uiteraard uitzonderingen. Of deze motor nu in een espace of een laguna ligt maakt niet uit, de constructie is gewoon matig. Niet voor niks dat bij velen de drijfstanglagers eruit lopen, of de turbo's die om de 100.000km kapot gaan. Ook motoren die altijd netjes beurten gehad hebben draaien kapot. Ik baseer dit uit ervaringen die we in de werkplaats tegen komen. Kosten plaatjes zijn enorm, en als je daar geen rekening houd kan het uitlopen op een financieel fiasco. Je kan beter waarschuwen van te voren als achteraf melden.
De ide heeft de meeste problemen met het brandstofsysteem. Ik zou liever een ide hebben als een 2.2dci.