Er zijn 2 resultaten gevonden

door mechanic
04 jun 2011 13:15
Forum: Megane
Onderwerp: Lege accu
Reacties: 5
Weergaves: 3673

Re: Lege accu

Waarschijnlijk is de storing die je in je post vermeld de nokkenassensor die defect is. Hierdoor gaat het storingslampje op het display branden. Vernieuwen, storing wissen en controleren. Dit uiteraard wel nadat er door een garage diagnose gesteld is. Het mogelijk iets minder vermogen kan zijn doordat de versteller van de nokkenas niet werkt als er storing inzit.
Het vernieuwen van de sensor kan iedereen, niet vergeten de 0-ring van de oude te hergebruiken op de nieuwe.
door mechanic
04 jun 2011 09:25
Forum: Megane
Onderwerp: Lege accu
Reacties: 5
Weergaves: 3673

Re: Lege accu

Ga er maar vanuit dat deze sensor niks met de lege accu te maken heeft, evenals het service lampje wat al een tijdje brand.
Start de auto op en laat de accu / dynamo / bekabeling controleren. Wanneer een accu defect is komt dit meestal plots, dus na een stuk rijden. Ik denk ook gewoon dat de accu defect is.
De bekende nokkenas sensor zit onder het inlaatspruitstuk bij bobine cilinder 1, versnellingsbakzijde dus. Als deze defect is wekt de verstelling van de nokkenas niet meer, motor rijdt verder prima. Je hebt geen ratel 's morgens tijdens het strarten?