Er zijn 2 resultaten gevonden

door Hkmjager
27 sep 2018 15:04
Forum: Motorisch - onder de kap van de Megane
Onderwerp: Slecht lopende megane station 2012 1.5dci
Reacties: 3
Weergaves: 2416

Re: Slecht lopende megane station 2012 1.5dci

Is nog afwachten, het vermoeden is dat de sensor voor koude start niet juist is en er dus niet goed geregeld word bij koude motor. Maar het koude weer komt er weer aan. Lijkt me wel beter te testen als hij het altijd doet.
door Hkmjager
17 mar 2018 08:20
Forum: Motorisch - onder de kap van de Megane
Onderwerp: Slecht lopende megane station 2012 1.5dci
Reacties: 3
Weergaves: 2416

Slecht lopende megane station 2012 1.5dci

Goedemorgen, sinds kort trotse eigenaar van een megane station 1.5dci bose uitvoering.
Een fantastische auto om in te rijden als je het mij vraagt.
Nu is er een nadeel, welke ik en een collega met dezelfde auto maar dan in gtline hebben.
Namelijk dat bij temperaturen van onder de 0 graden de motor na 2,5 minuut in toerental zakt en gaat stotteren tot hij bijna afslaat. Het vreemde is dat mijn collega hetzelfde probleem heeft bijna op de seconde gelijk.
Garage lijkt tot dusver er niet uit te komen. Zowel renault garage als de algemene garage waar de auto vandaan komt. Gloei boegies vervangen, brandstoffilter en een toevoeging voor reiniging door de diesel hebben niets uitgehaald.

Ik heb een filmpje op YouTube gezet met het probleem en ben benieuwd of hier iemand enig idee heeft wat het kan zijn.
https://youtu.be/8AwLOkPdetw