Ik ben het compleet met @mechanic eens. Die spuitbussen werken totaal niet goed.
De vervuiling die op de inlaatkleppen zit is echt hardnekkig en zal er echt afgestraald moeten worden.
Wij doen heel veel van dit soort reinigingen en ik kan je vertellen, na 10 jaar met ervaring van deze TCe en die van PSA de THP motoren gedaan te hebben, dat de beste methode een combinatie van beide is. Daarom doen wij dat ook altijd op die manier, zie voor meer info hier
https://www.inwendige-motorreiniging.nl ... nlaat.html.
Wij krijgen ook heel veel auto's binnen die bij een bepaald bedrijf, ik ga geen namen noemen, geweest zijn en er dus via de inlaat met een vloeistof gereinigd wordt. De problemen zijn daarna misschien heel even weg maar komen toch weer terug omdat de meeste vervuiling nog steeds aanwezig is. Dit bouwt weer verderop en binnen de kortste keren zijn de problemen weer terug.
Aan topic starter geef ik het advies om de inlaatkleppen eens goed te laten schoonmaken op de juiste manier daardoor ga je veel problemen voorkomen zoals verbrande kleppen of een motor die echt heel veel storingen gaat geven.