Er zijn 3 resultaten gevonden

door maestro12
14 jan 2021 17:30
Forum: Electronica
Onderwerp: Niet aanslaan/zekering kapot
Reacties: 4
Weergaves: 1507

Re: Niet aanslaan/zekering kapot

Ik had eigenlijk gelijk een staatslot moeten kopen, zoveel geluk dat ik bij de eerste de beste kabelboom die ik ging onderzoeken de sluiting tegenkwam. :D :D :D
door maestro12
13 jan 2021 16:01
Forum: Electronica
Onderwerp: Niet aanslaan/zekering kapot
Reacties: 4
Weergaves: 1507

Re: Niet aanslaan/zekering kapot

En al weer opgelost.
Tussen het motorblok en het schutbord loopt een kabelboom, daar hoort een isolatiemantel omheen te zitten, die was weg en dus van drie draadjes de isolatie beschadigd door de metalen klem waar de boom doorheen loopt, weer netjes tape omheen gedaan (het koper was nog heel), het geheel in een open gesneden hydrauliekslang gefrummeld tie wraps er omheen en weer lopen als een zonnetje.
Voor de zekerheid nog even gecontroleerd, de witte draad (waar de tape al opzit) komt inderdaad bij eerder genoemde zekering vandaan en is van de brandstofpomp (dat weet ik nu ook :D )
IMG-20210113-WA0006.jpg
door maestro12
13 jan 2021 11:47
Forum: Electronica
Onderwerp: Niet aanslaan/zekering kapot
Reacties: 4
Weergaves: 1507

Niet aanslaan/zekering kapot

Mijn vrouw d'r twingootje 1.2 uit '98 is van het weekend stil gevallen en wil niet meer starten.
Startmotor draait prima rond alleen hij slaat niet aan.
Nu net even tijd gehad om te kijken en onder de motorkap naast de accu zit nog een zekering kast, daarvan was een 'kleine' 25A zekering geklapt, die vervangen en gelijk weer starten.
10 minuten stationair laten draaien, geen probleem totdat ik ging rijden bij het overschakelen van 1 naar 2, weer stilvallen en niet meer starten.(zekering vervangen voor een 30A maar ook die klapt er uit)
Er zit dus ergens een kabelbreuk o.i.d. (kantelen van blok bij overschakelen)
Één nadeel die zekeringen staan niet vermeld in het boekje, het zou enorm helpen als iemand weet waar die zekering voor dient of dit euvel kent.
20210113_112739.jpg
20210113_112745.jpg