Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Er zijn 4 resultaten gevonden
Terug naar “van versie 7.xxxxx naar versie 8.xxxxx”
- door thrillfreak
- 21 nov 2020 16:10
- Forum: R-Link 2
- Onderwerp: van versie 7.xxxxx naar versie 8.xxxxx
- Reacties: 233
- Weergaves: 113261
Ik dacht net dat er bij V9 veel mensen problemen hadden ondervonden. Daarom wou ik op 'safe' spelen en upgraden van V7 naar V8.
Mijn Rlink draait op bootloader 5476 en er stond V7.0.24.161 op voorheen. Dus die gegevens lijken mij correct.
Downgraden naar V7 heb ik vanmiddag proberen uitvoeren, maar dit is niet gelukt. Ik heb het geprobeerd met de force_update.txt file erbij te voegen, maar mijn Rlink komt zeggen dat upgraden naar een vorige versie niet mogelijk is. Geen idee wat ik hier verkeerd doe.
Heb intussen het volume van de waarschuwingen in Rlink uit gezet, dus van dat pieptoontje ben ik voorlopig af

- door thrillfreak
- 21 nov 2020 13:28
- Forum: R-Link 2
- Onderwerp: van versie 7.xxxxx naar versie 8.xxxxx
- Reacties: 233
- Weergaves: 113261
Ik heb net aan het zoeken geweest op mijn Rlink, maar ik vind deze instellingen dus niet (meer) terug.
Parkeerhulp, bandenspanning, boordcomputer,... deze settings zie ik allemaal staan. Maar rij hulp systemen staan er bij mij niet meer bij. Kortom vind ik geen settings terug waar ik het geluidsignaal kan uit zetten.
Ook heb ik gemerkt dat de luchtkwaliteit widget nergens meer te bespeuren is.
Het lijkt me dat V8 niet helemaal compatibel is met het 7inch scherm?
- door thrillfreak
- 21 nov 2020 12:52
- Forum: R-Link 2
- Onderwerp: van versie 7.xxxxx naar versie 8.xxxxx
- Reacties: 233
- Weergaves: 113261
Ik heb intussen de upgrade succesvol uitgevoerd van V7 naar V8.
Ik heb wel een vraagje:
Hoe en waar hebben jullie die irritante piep kunnen uitschakelen als je de snelheid overtreed?
Ik heb verschillende keren mijn Rlink 2 helemaal aan het uitpluizen geweest, maar het lijkt er op dat deze instelling ontbreekt?
Ik kan me herinneren bij V7 dat je deze functie kan uitschakelen in de instellingen van navigatie, maar ik vind niets terug van snelheidsovertreding.