Dat was inderdaad ook mijn eerste gedachte: er zal op de hoofdrijbaan straks wel een opstopping zijn. Echter reed de hoofdrijbaan beter door dan de parallelbaan.
Even off-topic: de parallelrijbaan is overal 100, maar weet jij of je op hoofdrijbaan overal 120 mag? Ik vind het erg onduidelijk aangegeven en de RLink vind dat blijkbaar ook want die geeft geen max. snelheid aan.
Er zijn 4 resultaten gevonden
Terug naar “Nieuwe kaarten Europa 28.12”
- 28 okt 2019 21:02
- Forum: R-Link 2
- Onderwerp: Nieuwe kaarten Europa 28.12
- Reacties: 36
- Weergaves: 8429
- 28 okt 2019 16:55
- Forum: R-Link 2
- Onderwerp: Nieuwe kaarten Europa 28.12
- Reacties: 36
- Weergaves: 8429
Re: Nieuwe kaarten Europa 28.12
De ring staat nu inderdaad op de kaart, echter toen ik vandaag naar Amsterdam moest, stuurde hij me volledig over de parallelbaan. Vanzelfsprekend kan je dan veel beter de linkerbaan houden voor doorgaand verkeer, maar dat deed ie dus niet.marcelca schreef:Ibij de kaarten 2018-12 klopt alles bij almere nu, nieuwe afslagen die er nu instaan.
En kwam vandaag vanaf lelystad richting almere en zelfs het "ring" gebeuren wat bij almere-buiten begint klopt nu
- 08 okt 2019 12:44
- Forum: R-Link 2
- Onderwerp: Nieuwe kaarten Europa 28.12
- Reacties: 36
- Weergaves: 8429
Re: Nieuwe kaarten Europa 28.12
Kaartupdate is gelukt! (Coyote nog steeds niet)
Ik ga zondag eens kijken of de navigatie nu beter werkt.
Het is maar goed dat de navigatie ingebouwd is, anders was deze allang een keer door het raampje naar buiten gesmeten.
Ik ga zondag eens kijken of de navigatie nu beter werkt.
Het is maar goed dat de navigatie ingebouwd is, anders was deze allang een keer door het raampje naar buiten gesmeten.
- 07 okt 2019 13:14
- Forum: R-Link 2
- Onderwerp: Nieuwe kaarten Europa 28.12
- Reacties: 36
- Weergaves: 8429
Re: Nieuwe kaarten Europa 28.12
Toevallig reed ik gisteren op de A6 bij Almere (met kaart 2018-06) en dan stuurt ie je mooi verkeerd als je richting Utrecht moet. Die situatie is toch echt in het voorjaar van 2018 veranderd, dus nu anderhalf jaar later had ik toch wel gehoopt dat de navigatie een keer aangepast zou worden. Ik had dus niet door dat er een kaartupdate beschikbaar was, hopelijk is het nu eindelijk correct.marcelca schreef:Ik heb toevallig zeker een verschil gemerkt met mijn oude kaarten, van 2017-12 naar 2018-12...
Hier in Almere is in Juli 2019 een afslag en weg opengegaan, deze stond uiteraard niet in mijn oude kaarten, maar tot mij verbazing wel in de kaarten van 2018-12 ( toen was de weg er nog niet eens
Al de hele ochtend bezig met downloaden overigens. Maar dat komt omdat Coyote Series v2 steeds mislukt met downloaden (geen idee waarom overigens). Dus ik probeer nu alleen de nieuwe kaart te downloaden, zonder Coyote Series v2. Hopelijk werkt dat wel.