Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “HELP VERSNELLINGSBAK KAPOT”
- door hans
- 20 jan 2007 00:21
- Forum: Technische vragen Laguna
- Onderwerp: HELP VERSNELLINGSBAK KAPOT
- Reacties: 10
- Weergaves: 2024
ik heb er wat moeite voor moeten doen, maar ik kan het dus wel lezen. Hij doet in ieder geval zijn best zich aan te passen en zijn verhaal in het nederlands neer te zetten. Jij bent dus van mening dat de beste man, omdat zijn nederlands niet optimaal is, hier niet zou mogen posten? Ik weet niet hoe je turks of marokaans is maar dat zal allicht een stuk minder zijn dan zijn nederlands..
Verder hou ik er over op, want ook ik heb nog geen zinnige suggestie gegeven op het probleem van laguna 2.0 rt

- door hans
- 19 jan 2007 16:11
- Forum: Technische vragen Laguna
- Onderwerp: HELP VERSNELLINGSBAK KAPOT
- Reacties: 10
- Weergaves: 2024
misschien heb je een antwoord op de vraag frankie, in plaats van 2 van de in totaal 5 posts (ja, ja) te gebruiken om iemands nederlands de grond in te boren?