Dat kan inderdaad, je kunt een paneel van de auto demontage halen en dit monteren. Maar met een beetje pech klopt de configuratie niet, maar dat is met een Clip te verhelpen. MAAR....een gebruikt paneel wat nog nooit eerder goed gerepareerd is krijgt vroeg of laat dezelfde kwalen. En op elektronische delen van de auto sloperijen zit vaak geen garantie.zappy schreef:Je kunt ook naar de sloop voor een "nieuw" instrumentenpaneel.
Een niet correcte Km. stand is ook wel aan te passen, op verschillende verkoopsites zijn wel bedrijfjes te vinden die Km standen kunnen "corrigeren" en bij verkoop is een juiste afleesbare stand toch net iets prettiger dan een stand die niet juist is en met een NAP aantoonbaar gemaakt moet worden voor overtuiging.
Succes met de keuzes die je gaat maken en hou ons op de hoogte ..... om te zien of de hier genoemde diagnoses door forumleden juist of onjuist waren.
