Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “Mistig na een tijdje Espace IV”
- 11 jan 2011 17:55
- Forum: Carrosserie en interieur Espace IV
- Onderwerp: Mistig na een tijdje Espace IV
- Reacties: 18
- Weergaves: 3218
Re: Mistig na een tijdje Espace IV
Begon er onlangs ook een beetje last van te krijgen.... Niuewe pollenfilter gemonteerd en alles is terug perfect... 45 Euro armer 
- 21 dec 2010 21:02
- Forum: Carrosserie en interieur Espace IV
- Onderwerp: Mistig na een tijdje Espace IV
- Reacties: 18
- Weergaves: 3218
Re: Mistig na een tijdje Espace IV
Ik herinner me dat m'n vel satis dit ook soms deed. Is dezelfde airco dacht ik. Nu hebben ze op een bepaald moment een reprog gedaan van de (in mijn geval) automatische airco en het probleem was opgelost. Zo plots opkomende damp op de ruiten was toen ook het probleem. Vernoem het maar eens...Misschien zijn sommigen gebaat met een reprog die in het verleden niet uitgevoerd werd?