Als NederBelg kan ik mij niet meer heugen wanneer voor het laatst in NL getankt, buiten LPG om voor onze gasfles (speciale toegelaten fles overigens), en dat alleen maar omdat de dichtstbijzijnde BE lpg pomp 15km hier vandaan ligt, terwijl de NL lpg pomp 5km ver is.mechanic schreef:Draag zelf niet echt bij aan de pomphouders in NL,tank altijd over de grens.
Met de geldhonger van de regering, zou het mij persoonlijk niet verbazen als er een speciale tax komt op laadpalen onder het excuus dat ze het electriciteitsnetwerk zwaar belasten.renault15.17 schreef:Ik "tank" vrijwel uitsluitend nog elektriciteit

Nu nog even niet natuurlijk, moet eerst gepromoot worden.
Ik hoop wel dat de autoindustrie eindelijk eens goed werk gaat maken van electrisch rijden, dat dat niet gelijk allemaal futuristisch ogende gebakkies gaan worden, maar normale auto's zoals de Fluence Z.E. of knappe karren, zoals de Tesla
Lijkt mij heerlijk, electrisch rijden.
Neemt echter niet weg dat ik wel van mening ben dat de arrogante houding van de NL regering naar de burgers toe wel roept om een straffe aanpak, waarbij behoudens hulpverleningsvoertuigen de pompen gewoon dicht gaan.
Haalbaarheid van één-en-ander is wel lastig
