Er zijn 2 resultaten gevonden

door Mathijs
13 feb 2007 00:44
Forum: Megane
Onderwerp: voedingskabel voor versterker in megane
Reacties: 8
Weergaves: 2624

De stroomleiding naar een radio toe is meestal te dun om ook nog een goede versterker te voeden.
Daarnaast lopen er vaak nog meerdere signalen over, zoals de binnenverlichting plus in mijn geval de electrische kofferbak opener (niet de centrale vergrendeling).

Wanneer je het systeem qua geluid voluit zet, en ziet de display van de radio in het ritme van de beats mee knipperen, is de leiding te dun.

Dan wordt het echt een zaak van een aparte leiding trekken vanaf de accu, en de versterker te schakelen over de plus-na-contact-(vanaf radio bepaald) te schakelen.

In dat geval wordt de versterker pas ingeschakeld, wanneer :
- a: contact aanstaat
- b: a+radio is ingeschakeld
door Mathijs
21 jan 2007 23:53
Forum: Megane
Onderwerp: voedingskabel voor versterker in megane
Reacties: 8
Weergaves: 2624

Zoek eens ter hoogte van waar aan de binnenzijde van de auto de dashboard-kastje zit.

Rubberen doppen verwijderen zou ik niet permanent doen.
Beter verwijderen, gat in prikken (bijvoorbeeld met een schroevendraaier) en de kabels daar door heen voeren.
Rubberen stop natuurlijk wel terug plaatsen, tenzij je een fan bent van condens in je auto, in dat geval, alle rubberen stoppen verwijderen en de auto met gedeeltelijk open ramen wegzetten :D

Snap alleen de samenwerking tussen 'onder de motorkap zie je niet veel' en dat gedeelte over de kofferbak niet... :shock: