ap1 schreef: ↑08 dec 2024 22:45
.... Mij niet gezien die gaan maar naar de dealer
Het komt wat ongelukkiger over dan je bedoelde, denk ik.
Deze handige Joep wil best helpen en vind het een mooie manier om met mensen in contact te komen, maar het is wel iets anders of je bij jezelf een klemmetje afbreekt bij het verwijderen van een interieurdeel of bij iemand anders, en bij het leggen van een kabel naar achteren kom je nogal wat obstakels-met-klemmetjes tegen, en dan heb je nog de overgang van carrosserie naar achterklep.
Nu heb ik de afgelopen weken in 3 auto's Android systemen ingebouwd, bij 1 auto daarvan heb ik de achteruitrijcamera uitgesteld gewoon vanwege de lage temperaturen en de daarmee verhoogde kans op brekende plastic clips.
LucW2 schreef: ↑09 dec 2024 08:09
Ik heb al wat YouTube filmpjes bekeken en zie alleen een mogelijke issue met achteruitrij camera,
precies, dat zag ik dus ook, het systeem zelf vervangen zal de grootste uitdaging niet zijn, maar de draad voor de achteruitrijcamera netjes wegwerken en dan wel zonder dat er bijvoorbeeld airbags in hun werking gehinderd kunnen worden, is de hele clou.
Daarom denk ik dat het interessant is om te weten of er al een camera is, en/of welke oplossing Renault daar zelf voor heeft, want voor hetzelfde geld hebben ze zelf een systeem die het via een canbus aansluiting doet.
OVERIGENS:
Heb hier nog een draadloze oplossing liggen, nieuw en ongebruikt, maar of dat iets is weet ik niet, heb het 'voor het geval dat' liggen.
Deze heb ik:
https://www.amazon.nl/dp/B08CN3VGC3