Er is 1 resultaat gevonden

door kranendonk2001
06 aug 2009 15:22
Forum: Algemeen Espace
Onderwerp: Espace
Reacties: 9
Weergaves: 4071

Espace

Momenteel rijd ik in mijn derde Espace 2.0T. Nog nooit problemen gehad met de turbo. Het is een geweldige auto. En inderdaad: wie een Espace als raceauto wil gebruiken, begrijpt er helemaal niets van.
Ik ben van mening dat je beter iets meer kunt uitgeven. Je kunt dan een jongere auto kopen met minder kilometers op de teller. Wees eerlijk: tref je een auto van iemand die het helemaal niet begreep met 100.000km op de teller, dan mag je ervan uitgaan dat je de nodige problemen zult tegenkomen.
Koop je Espace dus altijd bij een Renault-dealer. Zij kennen deze auto van binnen naar buiten. Laat ook altijd de originele onderdelen monteren. Een Renault-Topoccasion heeft sowieso langere garantie.
Succes met je beslissing! Momenteel heeft mijn dealer (Indumij) een heel aardige occasion staan: 2.0T Dynamique met de nodige extra's. Bouwjaar 2007. Kleur: antracietgrijs. 35.000 km gereden. Ze vragen bijna 28. Welliicht valt er wat te onderhandelen.