Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 3 resultaten gevonden
Terug naar “Fietsendrager Espace IV”
- door 76-er
- 17 aug 2010 19:28
- Forum: Carrosserie en interieur Espace IV
- Onderwerp: Fietsendrager Espace IV
- Reacties: 7
- Weergaves: 2623
Aha, bedankt. Ik had al zo'n vermoeden.
Blijft raar, het hele idee achter deze drager is toch juist dat ie handig is voor auto's zónder trekhaak. Anders zet je er toch zo een TwinnyLoad op.
- door 76-er
- 15 jul 2010 06:04
- Forum: Carrosserie en interieur Espace IV
- Onderwerp: Fietsendrager Espace IV
- Reacties: 7
- Weergaves: 2623
Op onze vorige E-III altijd met veel plezier een fietsendrager gebruikt, de versie die je op de achterklep monteert. Nu willen we voor de E-IV precies zo'n ding, maar ik zag dat dit model een extra losse nummerplaathouder/lichtbak heeft.
Nu is mijn vraag: waar koppel je de lichtbak aan?!? We hebben geen trekhaak+stekker, maar ik kan me niet voorstellen dat je die nodig hebt voor deze drager.