Er zijn 2 resultaten gevonden

door Gencturk68
16 jan 2022 12:58
Forum: Megane
Onderwerp: Risico op motorschade
Reacties: 4
Weergaves: 14082

Re: Risico op motorschade

Bedankt voor het reageren Henkus :) De auto heeft inderdaad boven de 2 ton gereden en staat nu op de 221000km. Heb je een link van het onderdeel of een foto/video van wat je bedoeld?

Update:

na me rot hebben zitten googlen heb ik opnieuw de dealer gebeld en gezegd dat ik bijna niks over een “turbine sensor druk” kon vinden

Hierdoor werd door de medewerker bij Renault gezegd dat het om een “sensor met pijpje” ging. Ik beantwoordde dus dat ik daar nog steeds niks aan heb om er meer over te weten komen wat €800 zou moeten kosten.

Na wat aandringen van mij en 10min aan de wacht werd gehouden werd hierna verteld dat ik deze nummer op google moest typen en dat dit het onderdeel is: 223211870R ( zie bijlage foto’s ervoor)

Ondertussen heb ik de melding “ risico op motorschade” nog 2x voor gehad maar heb ik deze nog niet door mijn eigen garage kunnen uitlezen doordat deze alweer verdween voordat ik er was
door Gencturk68
13 jan 2022 22:06
Forum: Megane
Onderwerp: Risico op motorschade
Reacties: 4
Weergaves: 14082

Risico op motorschade

Goedenavond, ik heb een Renault Megane 3 uit 2012 hatchback 81kw 110pk Diesel.

Gisterenavond voor het eerst de melding “risico op motorschade” heb gekregen. Na 2 min aan de kant gegaan en opnieuw gestart. İk hoorde geen rare geluiden/geuren of iets wat me op viel. Hierna ben ik gaan door rijden en na 5min ging de storing vanzelf weg.

Volgende dag bij de Renault dealer geweest en laten uitlezen nadat ze aan me hadden verteld dat ze een weg gemelde storing nog konden zien.

Hieruit bleek dus volgens hun dat het aan de “turbine druk sensor” ( staat ook zo op het bon wat ze aan me gegeven hebben) ging en dat dit vervangen €800 kost omdat het geheel moet worden vervangen samen met de sensor.

Als ik hierover probeer te googlen kom ik vrij weinig op het internet behalve dan drukomvormer, turbodruksensor of turbolader.

İs er misschien iemand die mij hiermee kan helpen het probleem wat meer te begrijpen en hier misschien wat anders aan de hand kan zijn aangezien het anders €800 moet gaan kosten?

Mvg,

Gencturk68