Er zijn 6 resultaten gevonden

door BVice
03 nov 2022 11:07
Forum: Megane E-TECH
Onderwerp: Bugs/errors of algemene aandachtspunten
Reacties: 36
Weergaves: 9331

Re: Bugs/errors of algemene aandachtspunten

ik heb in totaal al 4 updates gehad sinds augustus. Ik ging er vanuit dat later geleverde voertuigen bepaalde updates al hadden maar dat valt dus tegen (wat wel bijzonder is aangezien ze zo lang op het depot stonden onder het mom van 'aanvullende checks en updates').

Ik heb heel af en toe de melding 'rijhulpsystemen niet beschikbaar'. Dat was eerst wel eens bij harde regen of dichte mist in combinatie met de melding dat de camera geen zicht heeft, en dat is begrijpelijk. Maar laatst ook gewoon op klaarlichte dag, en zonder de melding dat de camera geen zicht had.

Verder blijf ik het vervelend vinden dat in de klimaat voorprogrammering je wel de opties stoel- en stuurverwarming kan aanvinken, maar deze vervolgens niet meedoen met voorverwarmen. Dit is echt een bug/fout. En jammer dat je deze niet via de app kan aanzetten.

Daarnaast: als je kiest voor 'voorruit ontwaseming' dus het knopje wat de luchtstromen maximaal op de voorruit zet, dan schakelt de A/C niet in (en juist die wil je gebruiken als je snel wilt ontwasemen). Als je vervolgens handmatig de A/C er bij inschakelt, gaat de clima van die voorruit-ontwaseming af. Uiteraard kun je handmatig wel instellen dat de luchstroom naar de voorruit moet gaan, maar het idee van die knop is dat je dat allemaal niet hoeft te doen.
door BVice
01 okt 2022 11:57
Forum: Megane E-TECH
Onderwerp: Bugs/errors of algemene aandachtspunten
Reacties: 36
Weergaves: 9331

Re: Bugs/errors of algemene aandachtspunten

Dat van die cruise control is afhankelijk in welke regeneratieve stand je zit…in stand 2 is het al bijna weg
door BVice
27 sep 2022 13:22
Forum: Megane E-TECH
Onderwerp: Bugs/errors of algemene aandachtspunten
Reacties: 36
Weergaves: 9331

Re: Bugs/errors of algemene aandachtspunten

ik reed ook alles in comfort maar ben de laatste tijd wat verschillende standjes :lol: aan het proberen
Ook omdat ik het jammer vindt dat bij de automatische LED strip kleuren de kleur blauw overdag niet voorbij komt :mrgreen: dus heb de Perso zo geconfigureerd dat motor, gedrag, stuur en climate op 'normaal' staat.

Ik vraag me overigens wel af wat er precies wordt aangepast naast de gasrespons en stuur-effort. De auto heeft bij mijn weten geen actieve schokdempers oid?

Anyways, on-topic:

in de voor-klimatisering ('thermisch comfort') kun je instellen dat de auto op een bepaalde temperatuur is op een bepaalde tijd, en je kunt hiermee ook aangeven of je de stoel- en stuurverwarming mee ingeschakeld wil hebben. Ik heb het idee dat in ieder geval de stoelverwarming niet werkt bij de voorprogrammering. De stoel is op de ingestelde tijd nog gewoon koud
door BVice
27 sep 2022 10:38
Forum: Megane E-TECH
Onderwerp: Bugs/errors of algemene aandachtspunten
Reacties: 36
Weergaves: 9331

Re: Bugs/errors of algemene aandachtspunten

heb je al een andere rijmodus geprobeerd? Ik vind hem in 'comfort' sowieso wel wat schommelig
door BVice
08 sep 2022 16:06
Forum: Megane E-TECH
Onderwerp: Bugs/errors of algemene aandachtspunten
Reacties: 36
Weergaves: 9331

Re: Bugs/errors of algemene aandachtspunten

gelukkig is het rustig hier, dan valt het vast mee :)

- donkere kaart modus van Google maps wordt niet altijd geactiveerd als het donker is, en je kunt deze helaas niet handmatig aanzetten. Dus je moet 'hopen' dat hij het doet, anders zit je 's nachts tegen een witte kaart aan te kijken, wat best fel is op zo'n groot scherm. Auto even herstarten helpt niet omdat de auto niet helemaal uit gaat als je hem stopt. Het scherm blijft aan. Dus je moet de auto echt uit zetten, uitstappen, weg lopen met de sleutel en na een tijdje weer terugkomen. Misschien helpt een reset van het scherm, niet geprobeerd nog
- Multi-sense knop liep vast, reageerde niet meer. na een minuut ging hij alsnog alle commandos aflopen, dus wisselt hij ineens een paar keer van rijmodus
- app/servers zijn niet heel stabiel. In het begin kreeg je bij de start en einde van elke laadsessie een pushmelding op je telefoon, die krijg ik niet meer. Ook is er regelmatig geen verbinding met de auto.

verder nog steeds tevreden, dit zie ik als kinderziektes die erbij horen als je een van de eersten bent die een nieuw model rijdt
door BVice
25 aug 2022 12:00
Forum: Megane E-TECH
Onderwerp: Bugs/errors of algemene aandachtspunten
Reacties: 36
Weergaves: 9331

Bugs/errors of algemene aandachtspunten

Wel benieuwd of andere bezitters ook tegen deze punten aanlopen. Of een algemene lijst met punten die hopelijk middels updates verbeterd worden:

- veelvuldig de melding 'parkeersensoren controleren'. Vaak na een remactie op de snelweg, maar soms ook willekeurig tijdens het rijden
- geluid van de richtingaanwijzer is wel eens helemaal afwezig geweest (zonder dat ik het volume had aangepast, die stond gewoon op 'middel'). Even uit en weer aan hielp niet, maar na een volledige uitschakeling (dus op slot en dan wachten tot alles uit is) werkte het weer
- de verkeersbordenherkenning matcht niet altijd met de bevestigde snelheid via de knop op het stuur (dus los van dat de snelheid die de auto herkent niet klopt, wat wel vaker gebeurt maar niet echt een bug is maar meer een vergissing omdat het nog geen 19:00 is ofzo). Dus de auto herkent 100, je ziet 100 op je scherm, en als je die dan wil overnemen op je ACC met de knop op het stuur (rondje/vierkantje) maakt hij er toch 120 of 130 van. Dit is wel vreemd.