Er zijn 2 resultaten gevonden

door geertpetro
13 mei 2010 16:53
Forum: Onderstel & transmissie Scenic I
Onderwerp: schokbrekers vervangen megane scenic 1999
Reacties: 8
Weergaves: 8177

Hallo,

De schokbrekers achter zijn vervangen. We begin mei bij de familie in polen en dus hebben we hier maar gelijk laten vervangen. De monteur zei dat mijn oude schokbrekers inderdaad compleet op waren.
Nu maar kijken hoe het deze zomer gaat met de vouwwagen erachter. Kan nu in ieder geval weer normaal over de verkeersdrempels zonder dat de trekhaak gelijk op de grond zit.
zitten nu gas-a-just schokdempers onder, zijn dit redelijke dempers?

de kosten vielen mij 200% mee omgerekend zo'n 130 euro
door geertpetro
22 apr 2010 18:36
Forum: Onderstel & transmissie Scenic I
Onderwerp: schokbrekers vervangen megane scenic 1999
Reacties: 8
Weergaves: 8177

schokbrekers vervangen megane scenic 1999

Hallo,

Na het vervangen van de kachelradiateur moet er voor komende zomer de schokbrekers nog vervangen worden.
Wij hebben een vouwwagen (roadmaster) en gaan hiermee op vakantie. Vorig zijn we er ook mee weg geweest maar de kogel kwam nog wel eens aan de grond bij drempels. Voor zover ik weet zijn de schokbrekers nog nooit vervangen dus lijkt het mij wel dat ze aan vervanging toe zijn. Nu is mijn vraag moeten er wanneer nieuwe schokbrekers onderkomen er ook hulpveren onder of zijn nieuwe schokbrekers genoeg.